Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 16 бібліотечних систем:

Ковельський район
Volynska oblКіверцівський район
Іваничівський район
Луцький район
м. Луцьк
Камінь-Каширський район
Локачинський район
Любешівський район
Любомильский район
Шацький район
Володимир-Волинський район
Ратнівський район
Маневицький район
Рожищенський район
Старовижівський район
Горохівський район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Іваничівська центральна районна бібліотека: бібліотека поширює творчість прикутої до ліжка майстрині вишивки

Volyn IvanychiУ смт. Іваничі Волинської області живе Валентина Протопоп. В дитинстві Валентина тяжко хворіла, і з часом хвороба позбавила її можливості рухатись.

Валентина Протопоп розповідає: «Для мене, прикутої до ліжка з 13 років, світ не обмежується рідною домівкою. З Іваничівською центральною районною бібліотекою ми дружимо давно. Доля нагородила мене любов’ю до вишивки, малювання. Бібліотекарі використовували мої роботи для виставок у стінах бібліотеки та при творчих звітах району. Із засобів масової інформації я дізналася про сучасну бібліотеку, де пропонувалися новітні бібліотечні послуги з безкоштовним доступом до мережі ынтернет для громади. Працівник бібліотеки, Приймак Ірина Олександрівна, яка обслуговує мене на дому, запропонувала мені скористатися можливістю  відсканувати свої роботи та надіслати їх на всеукраїнські та міжнародні конкурси. З того часу, тісно співпрацюючи з бібліотекою, я постійно надсилаю свої роботи в київську газету «Сільські Вісті», що дає мені змогу отримувати хоч невеликий гонорар. Для мене інтернет — це прекрасна можливість показати свої доробки світові».

Директор Іваничівської ЦРБ Ольга Іванівна Петрова додає, що «Роботи художниці і майстрині Валентини Протопоп не раз друкувались на сторінках районної газети «Колос», обласних газет, газети «Сільські Вісті», демонструвались на різноманітних виставках. Чимало її картин помандрували до волинян, які проживають у Великобританії, Канаді. На сьогодні, використовуючи комп’ютерну техніку, ми формуємо віртуальну виставку робіт Валентини Протопоп».

Попередня історія успіху з Волині

Ще одна історія успіху з Волині

Назад до мапи областей

Дніпропетровська область

Дніпропетровська область

57 - активних комп'ютерів 17 - бібліотек переможниць

Детальніше...