Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг та конкурсу «Навчально-інноваційна бібліотека» стали 17 бібліотечних систем:

Ternopilska obl

Збаразький район
Бучацький район
Теребовлянський район
Чортківський район
Бережанський район
Борщівський район
Підгаєцький район
Монастириський район
Гусянтиський район
Заліщицький район
м. Тернопіль
Зборівський район
Лановецький район
Шумський район
Тернопільський район
Козівський район
м. Тернопіль

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Чортківська центральна бібліотека «Правовий компас» допомагає літнім читачам

Ternopil ChortkivУ грудні 2011 року в Чортківській центральній бібліотеці відкрився інформаційно-консультаційний центр «Правовий компас» в рамках проекту «Шлях до успіху через Інтернет», який був необхідною умовою реалізації проекту програми «Бібліоміст». Починаючи з січня 2012 року, люди старшого віку за допомогою працівників центральної бібліотеки постійно здійснюють пошук нормативно-правових документів. Також тут надають поширені послуги: навчають комп’ютерної грамотності, пропонують спілкуватися з допомогою «Скайпу» та електронної пошти, тощо.

З квітня 2012 року центр почав допомагати людям пенсійного віку реєструватись для отримання компенсації грошових вкладів в Ощадбанку. На сьогодні такою  послугою скористалися вже 26 пенсіонерів. Надія Дзюбина – одна з них: «За станом здоров’я не маю змоги перебувати у живих чергах, тому зареєструвалась в електронному реєстрі Ощадбанку на отримання грошового вкладу».

Інша пенсіонерака, Софія Ходоровська,  Петрівна, також скористалася цією послугою, адже це зручніше, ніж щоразу їздити з віддаленого села до райцентру. «Я також дізналася, що за допомогою інтернету можна отримати будь-яку інформацію не тільки стосовно  Ощадбанку, але й з різних питань пенсійного забезпечення,» каже жінка. Очевидно, що з поширенням інформації про такі можливості попит на послуги «Правового компасу» у майбутньому не лише збережеться, а й ростиме.

Попередня історія успіху з Тернопільщини

Ще одна історія успіху з Тернопільщини

Назад до мапи областей

Одеська область

Одеська область

87 - активних комп'ютерів 27 - бібліотек переможниць

Детальніше...