Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 11 бібліотечних систем:

м. СумиSumska obl
Охтирський район
Конотопський район
м. Шостка
м. Охтирка
Ямпільський район
м. Конотоп
Тростянецький район
м. Ромни
Кролевецький район
Глухівський район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

 

Охтирська міська бібліотека:
одягаймося зі смаком!

Sumy OkhtyrkaЦентральна міська бібліотека м. Охтирка значно розширила свої інформаційні послуги з отриманням комп’ютерної техніки за програмою «Бібліоміст». Окрім вільного доступу до інтернету бібліотека пропонує допомогу в пошуку корисної інформації, зокрема, про товари та послуги, які можна замовити через всесвітню мережу, заощаджуючи кошти та час.

Оскільки жінки–користувачки бібліотеки часто говорили про неякісний і дорогий одяг у місцевих крамницях, бібліотекар Наталя Журавель створила для усіх охочих веб-показчик Інтернет-магазинів жіночого одягу. Відтепер жінки у бібліотеці не лише беруть книгу чи журнал, спілкуються в Cкайпі чи соціальних мережах, а й роблять покупки. Активним користувачем такої послуги є Лідія Корабельська, яка купує якісні сукні українського виробництва за низькими цінами. Пані Лідія із вдячністю говорить про свою бібліотеку, оскільки тут їй допомогли опанувати комп’ютер та інтернет, знайти якісний товар, та й атмосфера – доброзичлива і домашня.

«Ми всі теж тепер одягаємося в інтернеті, – говорить директор Охтирської ЦБС Лідія Юхименко. – А користуються такою послугою щодня все більше людей. Вони замовляють одяг, постільну білизну не тільки для себе. Серед наших користувачів є приватні підприємці, для яких замовлення в інтернет-магазинах стали частиною бізнесу».

Попередня історія успіху з Сумщини

Назад до мапи областей

АР Крим

АР Крим

90 - активних комп'ютерів 27 - бібліотек переможниць

Детальніше...