Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 15 бібліотечних систем:

Rivnenska obl

Млинівський район
Сарненський район
Дубровицький район
Рокитнівський район
Зарічненський район
Рівненський район
Березнівський район
Корецький район
Костопільський район
Острозький район
Радивилівський район
Дубенський район
Володимирецький район
м. Рівне
Демидівський район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Центральна районна бібліотека м. Сарни: 
спілкування громади із владою онлайн

Rivne oblast_SarnyСарненська центральна районна бібліотека стала справжнім майданчиком для спілкування громади із владою онлайн. У 2012 році pайонна бібліотека стала місцем проведення селекторних нарад районної державної адміністрації та обласної державної адміністрації, а також засідань і круглих столів з питань освіти, культури та медицини. Наради проходять за участі керівництва райдержадміністрації, районної та міської рад, прокуратури, районного відділу внутрішніх справ, відділу освіти, охорони здоров’я, відділу культури і туризму, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

На онлайн-нарадах розглядаються проблемні питання громадян із обмеженими фізичними можливостями та шляхи їх вирішення; впровадження досягнень в області енергозберігаючих технологій, в тому числі з використанням альтернативних видів палива; питання розвитку галузі тваринництва; розвитку малого та середнього бізнесу в області; розрахунків за спожиті енергоносії та розрахунків теплопостачальних підприємств області за спожитий природний газ; підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт в області; запровадження в області механізму здешевлення іпотечних кредитів в рамках реалізації державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки; проведення компенсаційних виплат вкладникам «Ощадбанку» колишнього СРСР; безкоштовне надання телетюнерів малозабезпеченим верствам  населення, а також оздоровлення дітей.

Голова облдержадміністрації Василь Берташ у режимі відеоконференцзв’язку проводить у бібліотеці прийоми громадян із особистих питань.

Селекторні наради проводяться 1-2 рази на тиждень. Бібліотека забезпечує технічну підтримку та якісне проведення нарад, надаючи учасникам мультимедійний проектор з екраном, мікрофон, веб-камеру, якісний інтернет- та Wi-Fi-зв’язок, а також приміщення для проведення засідань. Найчастіше селекторні наради проходять на базі відділу автоматизації  бібліотечних процесів, а якщо кількість учасників перевищує 20 чоловік, наради проводяться у читальній залі районної бібліотеки, що розрахована на 50 посадкових місць.

Попередня історія успіху з Рівненщини

Ще одна історія успіху з Рівненщини

Назад до мапи областей

Херсонська область

Херсонська область

75 - активних комп'ютерів 23 - бібліотек переможниць

Детальніше...