Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 18 бібліотечних систем:

Odeska obl

м. Ізмаїл
Великомихайлівський район
Котовський район
Татарбунарський район
м. Іллічівськ
Арцизький район
Роздільнянський район
м. Білгород-Дністровський
Ізмаїльський район
Саратський район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

 

Нерушайська сільська бібліотека: інформація для фермерського господарства

Odesa IllichivskМолодий фермер Олексій, який мешкає у с. Нерушай Татарбунарського району Одеської області, вирощує кролів та домашню птицю, а ефективно прогодувати тварин та птахів йому допомогла сільська бібліотека. Саме завдяки наявності у бібліотеці доступу до інтернет Олексій зміг замовити в мережі прес-гранулятор для комбікорму. Гранулятор, який Олексій замовив у Харкові, допомагає економити корми та вести безвідходне господарство, а також значно полегшує процес годування та догляду за тваринами.

Олексій каже: «Завдяки гранулятору я вирощую кролів до ваги 4 кг за три місяці, а раніше на це необхідно було чотири місяці, тому мені дуже вигідно так їх годувати. Я можу їх раніше продати та отримати прибуток!».

Окрім того, фермер регулярно відвідує бібліотеку для того, щоб поцікавитися світовими новинами, вивчає літературу з сільського господарства та відстежує інновації у цій сфері.

Попередня історія успіху з Одещини

Ще одна історія успіху з Одещини

Назад до мапи областей

Полтавська область

Полтавська область

175 - активних комп'ютерів 53 - бібліотек переможниць

Детальніше...