Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 19 бібліотечних систем:

Новоодеський район Mykolayivska obl
Баштанський район
м. Миколаїв
Миколаївський район
Новобузький район
Березнегуватський район
Вознесенський район
Казанківський район
Снігурівський район
Первомайський район
Жовтневий район
Кривоозерський район
Врадіївський район
Арбузинський район
Березанський район
Веселинівський район
Доманівський район
м. Миколаїв
м. Вознесенськ

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Міська бібліотека-філія №1 Новоодеської ЦБС:
народні промисли мають майбутнє

Mykolayiv Nova OdesaПостійним користувачем Центру вільного доступу до Інтернет міської бібліотеки є художниця петриківського розпису, керівник гуртка «Народні промисли» будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Петрівна Малік.

Пані Ольга намагається відродити й зберегти для прийдешніх поколінь унікальну техніку розпису, притаманну фольклорному мистецтву Миколаївської області.

Майстриня знаходиться в постійному пошуку. Ольга Петрівна каже: «Мені дуже подобаються ляльки-мотанки, і я мріяла навчитись їх робити. Я прийняла рішення – опанувати виготовлення народної ляльки-мотанки з соломи. Для цього я звернулась до бібліотеки з надією знайти допомогу в Інтернеті». Ольга Петрівна, використавши інформацію з декількох сайтів,   як людина творча, швидко опанувала потрібну методику. І от в її руках стали народжуватися прекрасні ляльки. Далі інтернет допоміг взяти участь в конкурсі «Народний сувенір», який проводився Миколаївським еколого-натуралістичним центром до різдвяних свят. Майстрині посіла призове місце в цьому конкурсі. Її роботи були надіслані до м. Києва, а вона нагороджена грамотою та призами. Своє вміння та майстерність вона з радістю передає підростаючому поколінню на засіданнях бібліотечного клубу за інтересами «Веселка».

Попередня історія успіху з Миколаївщини

Назад до мапи областей

Закарпатська область

Закарпатська область

60 - активних комп'ютерів 21 - бібліотек переможниць

Детальніше...