Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 21 бібліотечна система:

Luhanska obl.

м. Антрацит
м. Стаханов
Кремінський район
м. Алчевськ
м. Ровеньки
м. Рубіжне
Марківський район
м. Лисичанськ
Перевальський район
Свердловський район
Станично-Луганський район
Старобільський район
Новопсковський район
м. Брянка
Троїцький район
Новоайдарський район
Білокуракинський район
м. Красний Луч
Біловодський район
Краснодонський район
Сватівський район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Бібліотека-філія № 2 Лисичанської ЦБС:
допоможемо знайти усе для ремонту

Luhansk LysychanskМихайло Хотенчан - майстер на всі руки, будь-яка чоловіча робота дається йому творчо та легко. Кожна нова справа, яку він починає, потребує нових знань та навичок, які дуже часто він знаходив у літературі підчас відвідування бібліотеки-філії № 2 Лисичанської ЦБС. До того ж бібліотекарем там працює його однокласниця. Одного разу пан Михайло звернувся до подруги з проханням підшукати інформацію про будівництво підвалу: «У мене виникла проблема, яку необхідно негайно вирішити - підвал підтоплюється стічними водами, а ще мені потрібно побудувати гараж на невеличкій земельній ділянці».

Традиційно чоловік планував переглянути усю наявну літературу з цього питання, але бібліотекар запропонувала звернутися до інтернету. Звернувшись до онлайн-ресурсів, пан Михайло знайшов багато корисних матеріалів, на які він навіть не сподівався: різні види металоконструкцій, процес гідроізоляції підвальних приміщень, адреси фірм, що займаються цими питаннями. Ще більшою знахідкою були гаражні конструкції зі сендвіч-панелями і, головне, відеоматеріали, де роз'яснювалось їх будівництво крок за кроком.

Користувач бібліотеки зазначає: «Мені вдалося зв'язатися з двома фірмами, обговорити проект, заключити договір, умови постачання, монтажу та транспортні послуги. Сьогодні будівництво йде повним ходом. Дуже вдячний за своєчасну підказку і допомогу бібліотекаря. Матеріали з інтернету допомогли розібратися в питаннях, які турбують».

Додатково бібліотекар запропонувала звернутися до інтернет-ресурсів щодо методів боротьби з ґрунтовими водами. Усю знайдену цікаву інформацію пан Михайло отримав в роздрукованому вигляді. Користувач дуже задоволений результатами відвідування бібліотеки, яка вже не здається такою традиційною.

Попередня історія успіху з Луганщини

Назад до мапи областей

Херсонська область

Херсонська область

75 - активних комп'ютерів 23 - бібліотек переможниць

Детальніше...