Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 11 бібліотечних систем:

Kirovohradska obl

Новоукраїнський район
м. Олександрія
Олександрійський район
Маловисківський район
Долинський район
м. Світловодськ
Олександрівський район
м. Кіровоград
Гайворонський район
Голованівський район
Бобринецький район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

Світловодська центральна міська бібліотека: комп'ютер допомагає у підготовці юного боксера

 

Kirovograd SvitlovodskВладислав Анатолійович Кушнір народився 02.12.2000 р. в місті Світловодськ. У віці шести років Владислав захопився єдиноборствами. Він почав займатися в секції боксу, де його першим  тренером був його рідний дядько Юрій Андрійович. У сім років Влад пішов тренуватися до дитячої спортивної школи № 2.

Перший свій поєдинок Владислав провів минулого року в м. Кіровоград у відкритій першості КЗ ОСДЮШОР, у ваговій категорії 37 кг, посівши почесне ІІ місце.

Владислав є постійним користувачем Інтернет-центру Світловодської центральної міської бібліотеки. Він постійно переглядає відеоуроки та відеоролики відомих боксерів світу, зокрема записи боїв братів Кличків.

Завдяки своїй наполегливій праці, щоденним тренуванням та закріпленню матеріалу через перегляд в інтернет-центрі боїв відомих світових боксерів, Владислав у травні 2012 року посів І місце у змаганнях з боксу в залік обласних спортивних ігор серед команд районів та міст Кіровоградщини.

Попередня історія успіху з Кіровоградщини

Ще одна історія успіху з Кіровоградщини

Назад до мапи областей

Миколаївська область

Миколаївська область

155 - активних комп'ютерів 56 - бібліотек переможниць

Детальніше...