Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг та конкурсу «Навчально-інноваційна бібліотека» стали 9 бібліотечних систем:

Kyivska obl

Володарський район
Білоцерківський район
Броварський район
Бородянський район
Васильківський район
Іванківський район
м. Бориспіль
м. Київ
м. Київ

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

 

Літківська бібліотека-філія Броварської ЦБС:
інтернет допомагає знайти помешкання

Kyiv oblast_BorodyankaДонька користувача інтернет-центру с. Літки Броварського району Галини Григорівни Єгорової Оксана цього року закінчила Національний аграрний університет. Питання з працевлаштуванням вирішилося швидко, проте перед дівчиною постала житлова проблема. Щодня добиратися на роботу з села спочатку до райцентру, а звідти – до Києва досить довго, та й недешево. Вартість пошуку недорогої квартири навіть у віддаленому районі Києва через агенцію також вимагала додаткових комісійний витрат, що дорівнювали вартості половини арендної плати за місяць.

Галина Григорівна, яка є постійним користувачем центру вільного доступу до інтернет сільської бібліотеки, вирішила звернутися за допомогою у пошуку квартири для доньки до інтернет-ресурсів. За підтримки бібліотекаря їй вдалося знайти кілька інтернет-сайтів, де розміщувалася інформація про здачу квартир в оренду від господарів. Зібравши інформацію про квартири, які підходили за ціновою категорією та розташуванням, Галина Григорівна домовилася з господарями про перегляди квартир донькою.

Оксана орендувала невелику, проте затишну квартиру у Дарницькому районі Києва. «Я пробувала шукати квартиру через агенції, проте ціна винаймання часто була вище ринкової, не всі ріелтори були ввічливими, часто зникали або пропонували варіанти, які повністю відрізнялися від заданих параметрів. Проте завдяки маминій ініціативі та можливості доступу до інтернет я швидко винайняла зручне і затишне помешкання», — каже Оксана.

Попередня історія успіху з Київщини

Ще одна історія успіху з Київщини

Назад до мапи областей

Дніпропетровська область

Дніпропетровська область

57 - активних комп'ютерів 17 - бібліотек переможниць

Детальніше...