Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 17 бібліотечних систем:

Kharkivska obl

м. Чугуїв
Куп'янський район
Зачепилівський район
Зміївський район
Кегичівський район
Лозівський район
Дергачівський район
м. Харків
м. Харків
Барвінківський район
м. Ізюм
Сахновщинський район
Ізюмський район
Нововодолазький район
Первомайський район
м. Харків
м. Харків

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Центральна бібліотека ім. І. С. Тургенєва ЦБС Комінтернівського району м. Харкова: проект «Мовне кафе»

Kharkiv oblast language cafe

Із лютого 2012 року у Центральній бібліотеці ім. І. С. Тургенєва ЦБС Комінтернівського району м. Харкова розпочало роботу «Мовне кафе», де учні старших класів та технікуму за допомогою онлайн-навчання поліпшують свої знання англійської мови та розвивають мовні навички. У квітні до відвідування кафе долучилися молодші школярі, для яких проводяться «Веселі уроки English» - діти в формі музичної ігротеки опановують мову.

Бібліотечні працівники готують для відвідувачів кафе вебліографію безкоштовних сайтів із вивчення англійської мови та влаштовують спілкування користувачів з фахівцями з англійської мови, що надають консультації з вивчення мови в режимі онлайн, допомагають в опануванні граматики та практики розмовної мови. Також на зустрічах учасники віртуально мандрують країнами світу за допомогою відеоматеріалів, співають під живий гітарний супровід пісні англійською мовою, текст яких демонструється на великому екрані за допомогою медіапроектора, розповідають про себе, свої хобі, свої плани щодо вивчення мови.

«Мені дуже подобаються веселі англійські пісеньки-зарядки, які ми вивчили на веселих уроках. Я навіть удома вранці роблю вправи, наспівуючи їх. І мамі це до вподоби», – каже першокласниця Іринка Козакова.

За словами десятикласниці Насті Коваленко, під час зустрічей в кафе читачі спілкуються тільки англійською. Також дівчина радіє нагоді поспілкуватися в бібліотеці з носіями мови: на зустріч до відвідувачів «Language Cafe» студент Харківського Держуніверситету ім. В. Каразіна каліфорнієць Сем’юель Орк Сідні не тільки з задоволенням спілкується з дітьми, а й співає складені ним реггі-пісні, а також розповідає про свою країну, навчання і друзів.

В проекті взяли участь уже понад тридцять користувачів бібліотеки, що прагнуть оволодіти англійською мовою.

Попередня історія успіху з Харківщини

Назад до мапи областей

Харківська область

Харківська область

190 - активних комп'ютерів 60 - бібліотек переможниць

Детальніше...