Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 14 бібліотечних систем:

Donetska obl

м. Артемівськ
м. Краматорськ
Артемівський район
Шахтарський район
м. Добропілля
м. Харцизьк
м. Дружківка
Ясинуватський район
м. Слов'янськ
Волноваський район
м. Горлівка
м. Макіївка
м. Сніжне
м. Костянтинівка

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Дружківська бібліотека ім. А.П. Чехова: Допомога у розширенні своєї справи

Donetsk DruzhkivkaНадія Мителищенко – постійна гостя дружківської бібліотеки ім. А. П. Чехова. Вона не просто читач, вона – друг бібліотеки. А друзі, як відомо, допомагають одне одному. Тому, коли Надії знадобилася допомога, бібліотекарі із задоволенням та завзяттям відгукнулися.

Ситуація у читачки непроста: вона безробітна, але прагне заробляти, а головне – самореалізовуватися. Річ у тому, що вона спеціалізується на організації подій, а в маленькому місті Дружківка така діяльність не є затребуваною й прибутковою, тож перед Надією постало запитання «Як заявити про себе, щоб всі дізналися?».

Завдяки центру вільного доступу до Інтернету, цю проблему легко вирішили. Бібліотека допомогла Надії створити власний сайт з рекламою, переліком послуг, фотографіями, описами заходів та відгуками клієнтів. Персональний сайт є ефективним засобом просування: творчість Надії Мителищенко стала більш затребуваною.

«Я навіть не очікувала, які результати може принести наявність власного сайту. Найбільшою нагородою для мене є щасливі обличчя тих, для кого свято стало вдалим. Дуже дякую бібліотеці ім. Чехова за допомогу, що змінила моє життя на краще!», — такі слова подяки Надія адресує бібліотекарям.

Попередня історія успіху з Донеччини

Ще одна історія успіху з Донеччини

Назад до мапи областей

Тернопільська область

Тернопільська область

117 - активних комп'ютерів 35 - бібліотек переможниць

Детальніше...