Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 10 бібліотечних систем:

Dnipropetrovska obl

м. Дніпропетровськ
м. Дніпродзержинськ
Межівський район
Софіївський район
Юр'ївський район
Петропавлівський район
Томаківський район
м. Павлоград
м. Новомосковськ
Павлоградський район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Бібліотека-філія №5 Дніпродзержинської міської ЦБС: відеосалон для дітей

Dnipropetrovsk oblast_DniprodzerzhynskОсновної аудиторією бібліотеки-філії є діти, серед яких багато дітей з малозабезпечених сімей та дітей, що проходять лікування у місцевому протитуберкульозному санаторії. Тому метою бібліотекарів завжди була організація подій, які були б дійсно цікавими для дітей, змогли б залучити їх до бібліотеки. Велику допомогу в цієї роботі надали отримані від програми Бібліоміст комп’ютері та доступ до інтернету.

Влітку бібліотекарі вирішили запропонувати дітям щось дуже цікаве – відеосалон «Країна Мультляндія». Починаючи з 1-го червня тричі на тиждень діти мають змогу прийти до бібліотеки та подивитися на моніторі комп’ютера цікаві мультфільми. При цьому бібліотекарі філії, які мають багаторічній досвід роботи з дітьми, піклуються про те, щоб уникнути небажаного контенту. Серед уже продемонстрованих є як радянські, так і сучасні українські мультфільмі. Після закінчення сеансу діти мають можливість замовити, що вони бажають подивитися наступного разу. Бібліотекарі до наступного сеансу знаходять їх в Інтернет на безкоштовних відеохостінгах з можливістю онлайн перегляду.

Запрошення до відеосалону розміщені поруч з бібліотекою, тож до салону тепер приходять також групи дітей із шкільних літніх таборів та  дитячого протитуберкульозного санаторію.

А ось що кажуть про відеосалон батьки глядачів та самі діти. Ганна Пушкарьова, мама маленького глядача Паші: «Наші дівчатка - бібліотекарі молодці! Дуже вчасно придумали таку розвагу для діток, як перегляд мультфільмів. Те, що показують старі радянські мультфільми, — великий плюс, тому що ці мультики дуже добрі та позитивні, вчать дітей добру, дружбі, розумінню». Костя Ревко, 10 років, учень гімназії №11: «Я люблю дивитися мультфільми разом з друзями. Не знав, що стільки хороших мультфільмів створено в Україні».

Попередня історія успіху з Дніпропетровщини

Назад до мапи областей

Вінницька область

Вінницька область

195 - активних комп'ютерів 63 - бібліотек переможниць

Детальніше...