Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 10 бібліотечних систем:

Chernivetska obl

Хотинський район
Кіцманський район
Кельменецький район
Новоселицький район
Заставнівський район
Сторожинецький район
Герцаївський район
м. Чернівці
Вижницький район
Сокирянський район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Годинівська бібліотека Герцаївського району: і для тіла, і для душі

Chernivtsi HodynivkaМешканець села Годинівка Герцаївського району Чернівецької області Віорел Степанович Чевка з народження страждає на хронічну нестачу гемоглобіну. Повернувшись до рідного села після тривалого курсу лікування, Віорел жив в ізоляції від оточуючих.

До сільської бібліотеки користувач прийшов, коли дізнався, що там односельчани з допомогою інтернету безкоштовно спілкуються зі своїми рідними за кордоном. Бібліотекарі допомогли Віорелу Степановичу зареєструвати обліковий запис у «Скайп», а в Годинівській бібліотеці з’явився новий постійний користувач. Брат порадив йому знайти інформацію про народні методи лікування ендокринної системи. Зараз в раціоні користувача з’явилися багато продуктів, корисних при його хворобі. Досвідом боротьби зі своєю хворобою Віорел Чевка ділиться на медичних форумах українського та румунського інтернету.

Також саме через «Скайп» брат Віорела Степановича, що працює в Парижі, допоміг з вибором та придбанням цифрового фотоапарату. Захоплення фотографією викликало інтерес до квітів. Зараз в саду у Віорела Степановича ростуть кілька сортів тюльпанів та нарцисів, замовлені через інтернет і прислані з Франції, тому можна з впевненістю казати, що другого такого саду в районі нема.

Зараз Віорел Чевка разом з сільським бібліотекарем Мариною Михайлівною працює над створенням свого блоґу про квіти і фотографію. Так інтернет у сільській бібліотеці допоміг мешканцю маленького буковинського села знайти друзів та нові захоплення, а також покращити здоров’я та відкрити себе світу.

Попередня історія успіху з Буковини

Ще одна історія успіху з Буковини

Назад до мапи областей

Сумська область

Сумська область

117 - активних комп'ютерів 39 - бібліотек переможниць

Детальніше...