Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 14 бібліотечних систем:

Crimea

м. Керч
Джанкойський район
м. Євпаторія
Чорноморський район
м. Севастополь
м. Феодосія
м. Сімферополь
Білогірський район
Бахчисарайський район
Судацький район
м. Сімферополь
м. Севастополь
Совєтський район
м. Алушта

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Євпаторійська Центральна бібліотека ім. А.С. Пушкіна:
художниця поширює свою творчість у всесвітній мережі


Crimea YevpatoriyaЄвпаторійська художниця-аматор Катерина Туровець з дитинства любить малювати, навчалася в художній школі, пише вірші, захоплюється історією і міфологією Стародавнього Сходу. На даний момент Катерина фрілансер, займається журналістикою і створенням графіки у гротескному коміксовому стилі. Оскільки у неї не завжди вистачає коштів на оплату домашнього Інтернету, Катерина стала регулярно відвідувати Інтернет-центр в Євпаторійської Центральній бібліотеці ім. А.С. Пушкіна. Завдяки безкоштовному доступу до мережі вона веде велике листування, читає електронні книги (переважно фантастику і книги з релігії і стародавньої історії), систематично відвідує спеціалізовані сайти для художників у пошуках однодумців і потенційних роботодавців. Свої тексти та малюнки читачка публікує в інтернеті. Крім того, вона часто користується такими послугами бібліотеки, як сканування та ксерокопіювання своїх малюнків і текстів.

У січні 2012 року Катерина отримала від свого мережевого співрозмовника замовлення на створення ілюстрацій до його фантастичного роману. Автор - прозаїк-любитель, який написав кілька творів і в даний момент веде переговори щодо видання своїх книг в одному з приватних видавництв. Катерина уклала з ним за допомогою Інтернету авторський договір, намалювала 10 ілюстрацій на заздалегідь обумовлені сюжети і в березні вислала їх замовнику, отримавши гонорар. Катерина каже, що інтернет в бібліотеці для неї справжня знахідка. «Віртуальне спілкування з друзями і соратниками для мене як повітря, - каже художниця. - Інтернет в бібліотеці працює прекрасно і дуже швидко, завдяки цьому я можу оперативно розмістити в мережі або вислати по електронній пошті свої малюнки, а для мене це дуже важливо». На даний момент користувачка перебуває за у Росії за трудовою угодою, укладеною через Інтернет.

 Попередня історія успіху з Криму

Назад до мапи областей

Сумська область

Сумська область

117 - активних комп'ютерів 39 - бібліотек переможниць

Детальніше...