Конкурс «Лідери бібліотечної справи» для молодих бібліотекарів від програми «Бібліоміст»

Програма «Бібліоміст» шукає підрядника для реалізації навчальної програми для молодих українських бібліотекарів, що складатиметься з 5 тренінгів та навчальної поїздки за кордон для найкращих учасників.

Очікуваний термін виконання  програми: червень 2013 – квітень 2014 року. Організація-виконавець (підрядник) буде відповідальною за відбір учасників, визначатиме фахівців для проведення тренінгів, вибір місця проведення та всю логістику семінарів, а також навчальної поїздки для найкращих учасників. Бюджет програми складає $60,000.

Виконавцем може бути НУО з відповідним навчальним/організаційним досвідом, національні та регіональні бібліотечні асоціації, регіональні відділення бібліотечних асоціацій, публічні національні та обласні бібліотеки у партнерстві з НУО.

Підрядник повинен мати попередній досвід організації навчальних семінарів для учасників з усієї України, досвід роботи в бібліотечному секторі та попередній досвід управління грантами. Досвід в організації навчальних поїздок не є обов’язковим, але таким заявникам надаватиметься перевага при розгляді анкет. Від підрядника очікується організація наступних складових програми:

  • Оголошення про прийом заявок на конкурс для молодих українських бібліотекарів
  • Фінальний відбір учасників програми
  • Визначення місця проведення, організація логістики, визначення фахівців/тренерів та розробка програми наступних тренінгів:

1)    Оцінювання потреб та залучення громади

2)    Надання сучасних бібліотечних послуг

3)    Технології Веб 2.0 у сучасній бібліотеці

4)    Управління проектами

5)    Заключний/«випускний» семінар

  • Підготовка навчальної поїздки за кордон для найкращих учасників програми та супровід групи під час навчальної поїздки.

Аплікаційну форму, детальні умови конкурсу та шаблон бюджету можна завантажити за посиланням нижче.

Завантажити пакет документів.

Просимо заявників надіслати заповнені документи п. Олені Королюк, відділ структурного розвитку програми «Бібліоміст», за адресою: okoroliuk@irex.org, до 18:00 (за київським часом), 31 травня 2013р.

Контакти:

Ярослава Титаренко, керівник відділу структурного розвитку

програма «Бібліоміст», IREX/Україна

Тел.: +38 044 537-0604, 586-2780

Моб.: +38 067 402 9952

Факс: 586-2782

Ел. пошта: ytytarenko@irex.org