12 раунд Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами від програми «Бібліоміст»

Електронне урядування і бібліотеки.

Сьогодні в Україні спостерігається певна активізація процесів, спрямованих на створення належних умов для запровадження технологій е-урядування як з боку влади, так і з боку громадськості та бібліотек. З метою сприяння впровадженню та ефективному функціонуванню е-урядування в Україні оголошено програмою «Бібліоміст» 12-й раунд конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами «Електронне урядування і бібліотеки», в рамках якого бібліотеки можуть об’єднати зусилля з урядом, місцевою владою та громадами заради того, щоб бібліотекарі та громадяни з усіх куточків України могли отримати вичерпну інформацію про наявні послуги електронного урядування шляхом ініціювання книгозбірнями різноманітних послуг щодо широкого запровадження е-урядування в Україні.

В рамках конкурсу заохочуватимуться ініціативи щодо запровадження механізмів функціонального електронного управління у повсякденне життя жителів України та поширення технологій е-урядування і акцентування уваги на його перевагах для місцевої громади. З приблизним переліком послуг, що можуть бути запропоновані бібліотеками, можна детально ознайомитись в умовах конкурсу.

Конкурс відкритий для будь-якого типу публічної бібліотеки, крім обласних універсальних наукових бібліотек.

Запропоновані проекти мають відповідати меті та завданням конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами.

Тривалість проекту ‑ від одного дня до шести місяців.

Обсяг запропонованого бюджету ‑ від $100 до $2500.

Щоб взяти участь у конкурсі, просимо заповнити заявку за наданою формою, додати робочий план і бюджет проекту, і надіслати ці документи електронною поштою на адресу cpc@irex.ua та друкований варіант на адресу програми «Бібліоміст».

Останній термін подання заявок – 31 травня 2013 р. (за поштовим штемпелем)

Конкурсна комісія не буде розглядати неповні заявки (відсутні анкети, незаповнені поля).

Бажаємо успіхів та чекаємо на заявки!

Умови конкурсу та Заявку Ви можете завантажити тут.