Результати всеукраїнського онлайн-конкурсу «З ІТ на Ти»-2

Раді оголосити результати всеукраїнського онлайн-конкурсу «З ІТ на Ти»-2!

Золотий призер – Хроболова Ганна Володимирівна, бібліотекар 1 категорії, Наукова бібліотека НаУКМА, м. Київ.

Сумарний бал - 16,5 з 20 можливих.

Приз – планшет Asus Google Nexus 7.

Срібний призер – Козицька Тамара Степанівна, заступник директора з питань механізації, комп’ютеризації та автоматизації бібліотечних процесів, Центральна бібліотека Хмельницької міської ЦБС.

Сумарний бал - 15,5 з 20 можливих.

Приз - планшет Pixus Play Two.

Бронзовий призер – Косіна Тетяна Олександрівна, провідний бібліограф Центральної бібліотеки Антрацитівської МЦБС Луганської області .

Сумарний бал - 15,25 з 20 можливих.

Приз – прилад для читання електронних книг Pocket Book Touch 622.

Також, члени журі відзначили Недбаєву Наталію Вікторівну, заступника директора бібліотеки Сумського державного університету, яка теж надала швидкі та якісні відповіді на всі запитання й була дуже близькою до перемоги. Наталія Вікторівна нагороджується заохочувальним призом – набором сувенірної продукції  від програми Бібліоміст та її партнера -Української бібліотечної асоціації.    

У додатковій номінації «Найспритніший учасник конкурсу» переміг Дрижук Роман Сергійович, інженер – програміст Бердичівської міської бібліотеки для дорослих  Житомирської області, який перший (серед тих, хто дійшов до фіналу) надіслав свої відповіді. Відповіді було отримано о 14 год. 25 хвилин. Роман Сергійович теж  нагороджується заохочувальним призом - набором сувенірної продукції  від програми Бібліоміст та її партнера - Української бібліотечної асоціації.

Всіх призерів конкурсу буде запрошено до Києва для урочистого вручення призів та сертифікатів.

Загалом усі експерти конкурсу відзначили високий рівень цьогорічних конкурсантів. 33 учасника увійшли до фіналу, і визначними факторами для перемоги стали додаткові бали за швидкість та відповідь на непросте десяте запитання.

Пан Бібліотекар, програма Бібліоміст та партнери конкурсу – Українська бібліотечна асоціація і Міністерство Культури України дякують всім конкурсантам за участь. Українські бібліотекарі довели, що вони справді з ІТ на ТИ!

Всі учасники конкурсу також заохочуються до участі у конкурсі від програми Бібліоміст «Сучасний бібліотекар», прийом заявок на який триває до 25 березня 2013 року.  

Дивіться також фото щасливих переможців конкурсу та їх відповіді на "Бібліотечному автобані" наступного тижня.

І, наостанок, нам дуже шкода, що технічні причини зашкодили деяким з потенційних учасників позмагатися за перемогу в конкурсі. Сподіваємось на кращу роботу поштових серверів та мінімізацію технічних (з нашого досвіду неминучих для будь-яких онлайн-конкурсів) проблем наступного разу.

Вітаємо переможців та всіх учасників!