Акція «КНИЖКА під ПОДУШКУ» від культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ»

З 5 листопада до 5 грудня 2012 року вже третій рік поспіль в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ» відбудеться акція «КНИЖКА під ПОДУШКУ», під час якої триватиме збір книг для дітей з дитячих будинків до Дня Святого Миколая.

Це наша спільна допомога там, де на неї найбільше чекають!

Протягом місяця організатори збиратимуть лише нові україномовні книги для дітей з дитячих будинків сімейного типу, щоб 19 грудня Святий Миколай завітав до кожного дому. Книги з листами від Святого Миколая, написаними Янголами-волонтерами, будуть надіслані кожній дитині з 25-ти дитячих будинків.

Для акції було обрано 25 дитячих будинків сімейного типу, що знаходяться в 25 областях України у сільській місцевості.

Саме так Проект «УКРАЇНА ЧИТАЄ» намагається привернути увагу до місць, що найбільше потребують вашої допомоги, дістатися до найвіддаленіших куточків і довести, що справді вся УКРАЇНА ЧИТАЄ...

Як я можу долучитися?

1. Придбай нову україномовну книжку та передай її організаторам акції. Ти можеш обрати будь-яку книгу українською мовою для дітей віком від 3 до 18 років. Але ближче до завершення Акції ми радимо тобі запитати, для яких дітей ще не знайшлося подарунка. Звертайся до нас* – і ми завжди допоможемо тобі створити диво!

2. А також стань Янголом-волонтером Проекту:

- повідом про своє бажання телефоном або е-поштою,

- допоможи зібрати книги для діток з дитячих будинків сімейного типу,

- стань особистим секретарем Святого Миколая та візьми участь у колективному написанні та оформленні вітальних листів кожній дитині,

- допоможи надіслати подарунки, щоб вони знайшли подушки своїх адресатів.

3. Видавництва також можуть долучитися до акції своїми виданнями для дітей!

* Контакти організаторів:

Вікторія Афанасьєва (м. Київ), тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net

Денис Новойдарський (м. Харків), тел. 097 294 755 8.