Благодійна акція «Українські книжки - сільським бібліотекам»

1 жовтня 2012 р.  стартувала благодійна акція «Українські книжки - сільським бібліотекам», організаторами якої виступили ГО «Форум видавців» та Львівська обласна бібліотека для дітей за підтримки Фонду «Відродження».

Давайте разом зберемо 25 тисяч книжок для сільських бібліотек Львівської області!

Акція проводиться з 1 жовтня по 1 грудня 2012 р. у Львові та Львівській області.

Довідки: телефон (032) 276-41-52, E-mail: podaruj.knygu@gmail.com. Сайт: bookforum. ua

Як підтримати акцію?

Це можна зробити такими способами:

Принести книжки в пункти їх збору. Список пунктів збору у Львові та Львівській області можна завантажити ТУТ.

Організувати пункт збору книжок у своїй організації чи закладі, зібрати книги до 1 грудня та домовитись з координаторами акції про їх перевезення у загальний пункт збору. З 1 до 10 грудня триватиме реєстрація і пакування книжок. Після цього ми передамо книги їх новим власникам. Ми просимо збирати книжки українською мовою, нові або в хорошому стані.

Переказати довільну суму благодійних пожертв на рахунок № 26004238173001 в ЗГРУ КБ «Приватбанк» м. Львова МФО 325321 ЗКПО 20848643. Отримувач коштів – громадська організація «Форум видавців», призначення коштів – на благодійну акцію «Українські книжки – сільським бібліотекам». Компетентна рада у складі педагогів, бібліотекарів та громадських діячів придбає безпосередньо у видавців за пільговими цінами книжки, які будуть передані адресатам акції.

Якщо ви не маєте можливості подарувати книги або перерахувати кошти, допоможіть нам вести облік отриманих книжок, пакувати, забирати їх з інших пунктів збору по місту, доставляти до сільських бібліотек.