Акція «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ». Крок чотирнадцятий «Читає ГОРОДИЩЕ»

2 вересня 2012 року  відбудеться відкриття чотирнадцятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку», що проводиться в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Цього разу ми збираємо книги для бібліотеки села Городище поблизу гетьманської столиці на Чернігівщині (Бахмацький район).

Подробиці акції

Почати легко!                                 

Село Городище, неподалік гетьманської столиці – міста Батурина, має 2 бібліотеки: сільську та шкільну. Шкільна більш-менш наповнена літературою за шкільною програмою. Фонд сільської бібліотеки дуже бідненький, книжки для дітей вже зачитані й перечитані, останнє поповнення було у березні цього року – надійшло з десяток книжок наукового змісту. Найбільше читачам не вистачає художньої літератури.

Сільська бібліотека зустрічає подорожніх у затишку ялинок. Старенька… десь років 130, відколи народилася… але ще досі запрошує до себе в гості охочих читати, пізнавати, навчатися. Про це свідчать і дитячі книжки на полицях, що вже перечитані сотні разів. Від цього приємно, від цього хочеться привезти цілу вантажівку нових книжок…

Подаруймо дітям цікавий і захопливий початок шкільної пори з новими героями, а дорослим – затишні осінньо-зимові вечори з улюбленою книжкою!

Подаруй книжку сільській бібліотеці – створи краЇну цікавих співрозмовників!

Як я можу долучитися?

Змінити світ легко – зроби перший крок в акції «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ»: даруй художню або наукову книгу українською мовою Городищенській бібліотеці під час кожних відвідин села!

Для цього:

Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.

2.       Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – звернись за порадою до організаторів.

3.       Під час наступних відвідин села Городище – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні). А ще краще – гайда разом на відкриття ЧОТИРНАДЦЯТОГО кроку!

Контакти організаторів:

Вікторія Афанасьєва (м. Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net 

Денис Новойдарський (м. Харків), ініціатор чотирнадцятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку».  Тел. 097 294 755 8.

* Адреса: 16520, Чернігівська обл., Бахмацький р-н, с. Городище, вул. Шевченка, 1а, Сільська бібліотека.