Акція «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ». Крок тринадцятий «ЧИТАЄ ПЛЕБАНІВКА»

2 червня 2012 року  відбудеться відкриття тринадцятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку», що проводиться в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Цього разу збираються книги для бібліотеки села Плебанівка на Тернопільщині.

Україна читає. Україна пізнає.

Мудра нація – багата країна!

Подробиці акції

Почати легко! 

Мальовниче село Плебанівка розташоване на лівому березі річки Гнізна, за 2 км на південь від Теребовлі. Відоме з 1425 року. Саме тоді король Ягайло своїм декретом призначив його для потреб парафії (плебанії) Теребовлянського костелу св. Трійці. Звідси – і назва Плебанівка.  Тепер у селі проживає близько 1200 мешканців, працює Будинок культури, школа, дитячий садочок, сільська рада, медичний пункт, пошта, декілька магазинів, діють приватні та фермерські господарства. Є багато пам’ятних знаків, капличка, ведеться будівництво церкви.

У Плебанівській школі діє бібліотека, заснована понад 105 років тому. Ледве не пам’ятка історії, бібліотека перенасичена також «історичними» книжками, зібраними тут ще з минулого століття. Та зовсім просто вдихнути в неї нове життя, облаштувавши тут справжню книгозбірню цікавих і сучасних книжкових новинок.

ПОДАРУЙ КНИЖКУ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ –  СТВОРИ КРАЇНУ ЦІКАВИХ СПІВРОЗМОВНИКІВ!

• Як я можу долучитися?

Змінити світ легко – зроби перший крок в акції «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ»: даруй художню або наукову книгу українською мовою Плебанівській бібліотеці під час кожних відвідин села!

• Для цього:

1. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.

2. Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – звернись за порадою до організаторів.

3. Під час наступних відвідин села Плебанівка – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні). А ще краще – гайда разом на відкриття ТРИНАДЦЯТОГО кроку!

Контакти організаторів:

Вікторія Афанасьєва (м. Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net 

Надія Гаврилюк (м. Київ), ініціатор тринадцятого кроку Акції.

* Адреса: Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, с. Плебанівка, Плебанівська ЗОШ І-ІІ ступенів, шкільна бібліотека.