Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Молодий автор дитячих книжок «Чарівні кульки для Асі», «Індичка» та «Пригоди півника Рудька та курочки Зозульки» Луцишин Наталя пропонує бібліотекам придбати ці видання за ціною виробника: 7 грн., 3,5 і 7 грн. відповідно.

«Чарівні кульки для Асі» - це казкова історія про дівчинку-метелика Асю, яка належить до найпрекраснішого роду квітчастих метеликів, та жука Вовчка з роду ведмедок.

Між ними спалахує закоханість, яка приносить обом душевні страждання і розчарування.

В книжці робиться висновок, що усе у природі відбувається за строго визначеними законами: ніколи метелик не може стати другою половинкою вовчка. Між ними можлива лише закоханість, яка є черговою сходинкою по дорозі до справжнього кохання.

"../uploads/RTEmagicC_1.png.png" height="190" width="137" alt="" /> "../uploads/RTEmagicC_2_03.jpg.jpg" height="191" width="271" alt="" /> 

«Індичка» - це книжечка про дівчинку Наталочку, яка проводить літні канікули в бабусі на селі. Наталочка допомагає бабусі доглядати за домашньою птицею. В кінці оповідання дівчинка робить висновок про те, що не кожна курка, яка заквоктала, може бути хорошою квочкою. Хороша мама — це теж покликання.

"../uploads/RTEmagicC_3_02.jpg.jpg" height="188" width="133" alt="" /> "../uploads/RTEmagicC_4_01.jpg.jpg" height="190" width="269" alt="" />

«Пригоди півника Рудька та курочки Зозульки»

Це казочка з пізнавально-виховним нахилом про півника Рудька та курочку Зозульку, які не зуміли вирішити конфлікту зі своїми родичами і в емоційному пориві покинули пташник та пішли у світ широкий. Під час своєї подорожі вони пізнають навколишній світ, знайомляться із птахами та тваринками, які живуть у дикій природі, дізнаються про їх хороші і погані риси характеру. Згодом мандрівники поселяються у пташиній колонії. На своєму досвіді вони бачать, яким нелегким є життя у дикій природі. Казочка закінчується оптимістично — із першим снігом курочка з півником отримують нових господарів.

 

Стосовно придбання книг просимо звертатись безпосередньо до автора за наступними контактами:

Луцишин Наталя

м. Львів,

тел.: 098 251 27 90

e-mail: solonka@ukr.net

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum