Дитяча література від автора

Молодий автор дитячих книжок «Чарівні кульки для Асі», «Індичка» та «Пригоди півника Рудька та курочки Зозульки» Луцишин Наталя пропонує бібліотекам придбати ці видання за ціною виробника: 7 грн., 3,5 і 7 грн. відповідно.

«Чарівні кульки для Асі» - це казкова історія про дівчинку-метелика Асю, яка належить до найпрекраснішого роду квітчастих метеликів, та жука Вовчка з роду ведмедок.

Між ними спалахує закоханість, яка приносить обом душевні страждання і розчарування.

В книжці робиться висновок, що усе у природі відбувається за строго визначеними законами: ніколи метелик не може стати другою половинкою вовчка. Між ними можлива лише закоханість, яка є черговою сходинкою по дорозі до справжнього кохання.

"../uploads/RTEmagicC_1.png.png" height="190" width="137" alt="" /> "../uploads/RTEmagicC_2_03.jpg.jpg" height="191" width="271" alt="" /> 

«Індичка» - це книжечка про дівчинку Наталочку, яка проводить літні канікули в бабусі на селі. Наталочка допомагає бабусі доглядати за домашньою птицею. В кінці оповідання дівчинка робить висновок про те, що не кожна курка, яка заквоктала, може бути хорошою квочкою. Хороша мама — це теж покликання.

"../uploads/RTEmagicC_3_02.jpg.jpg" height="188" width="133" alt="" /> "../uploads/RTEmagicC_4_01.jpg.jpg" height="190" width="269" alt="" />

«Пригоди півника Рудька та курочки Зозульки»

Це казочка з пізнавально-виховним нахилом про півника Рудька та курочку Зозульку, які не зуміли вирішити конфлікту зі своїми родичами і в емоційному пориві покинули пташник та пішли у світ широкий. Під час своєї подорожі вони пізнають навколишній світ, знайомляться із птахами та тваринками, які живуть у дикій природі, дізнаються про їх хороші і погані риси характеру. Згодом мандрівники поселяються у пташиній колонії. На своєму досвіді вони бачать, яким нелегким є життя у дикій природі. Казочка закінчується оптимістично — із першим снігом курочка з півником отримують нових господарів.

 

Стосовно придбання книг просимо звертатись безпосередньо до автора за наступними контактами:

Луцишин Наталя

м. Львів,

тел.: 098 251 27 90

e-mail: solonka@ukr.net