Культурно-професійний тур до Китаю, 24 березня – 5 квітня 2012 р.

Шановні члени УБА!

Член Президії УБА, директор ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" Г.А.Саприкін запрошує всіх, хто має час, фінансові можливості та бажає побачити найдавнішу цивілізацію, приєднатися до культурно-професійного туру у Китай. 

Ви зможете побачити 5 міст (Пекін, Сіань, Сучжоу (Китайська Венеція), Ханчжоу, Шанхай), Велику китайську стіну, заповідник панд, дивні сади, пагоди, телевежу "Перлина Сходу", теракотове військо, палаци імператорів, найбільшу площу у світі та здійснити поїздку потягом зі швидкістю 430 км./г. 

До професійної програми включено екскурсії до 3-х бібліотек - національної, обласної та міської.

Учасники поїздки доторкнуться до унікальної культури, відчують доброзичливість китайців, зламають стереотипи щодо цієї неповторної країни, яка заснована на дивовижних традиціях та ритуалах, відома своїми неповторними пам'ятками та мудрістю, отримають заряд дивовижної енергії. 

Бібліотекарі 7 міст України вже відвідали цю країну.

Для детальнішого ознайомлення з програмою 12-денного культурно-професійного туру (24.03-05.04.2012) звертайтесь до Г.А.Саприкіна, директора ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва", члена Президії УБА за адресою: geos2002@ukr.net  

Пропозиції надсилати до 7 лютого 2012 р.

У поїздку забороняється брати з собою поганий настрій.