Акція «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ». Крок десятий «ЧИТАЄ ВОЛОДИМИРІВКА»

15 жовтня 2011 року  відбудеться відкриття десятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку», що проводиться в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Цього разу збираються книги для бібліотеки села Володимирівка на Донеччині.

Україна читає. Україна пізнає. Мудра нація – багата країна!

Подробиці акції

Почати легко!

Ось і Донеччина… Інша область, інша бібліотека… Але є щось спільне і з попередніми бібліотеками – відсутність ремонту, опалення узимку, мізерні поповнення і... бібліотекар із теплим вогником у душі. На цей рік бібліотека не отримала від держави жодної дитячої передплати. Не байдуже? Подаруймо дітям на новий навчальний рік багато цікавих подорожей із героями книжок та журналів, а дорослим – захоплюючого та корисного читання!

ПОДАРУЙ КНИЖКУ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ –СТВОРИ КРАїНУ ЦІКАВИХ СПІВРОЗМОВНИКІВ!

  • Як я можу долучитися?

Змінити світ легко – зроби перший крок в акції «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ»: даруй художню або наукову книгу українською мовою Володимирівській бібліотеці під час кожних відвідин села!

  • Для цього:

  1. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
  2. Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – звернись за порадою до організаторів.
  3. Під час наступних відвідин села Володимирівка – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні). А ще краще – гайда разом на відкриття ДЕСЯТОГО кроку!

  • Про Володимирівку

Місто Соледар та унікальні соляні шахти...

...А ще бібліотека, полиці якої снять новими книгами.

Контакти організаторів:

Вікторія Афанасьєва (м. Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com

Денис Новойдарський (м. Харків), ініціатор десятого Кроку Акції «Подаруй українську книжку».  Тел. 097 294 755 8

* Адреса: Донецька обл., Артемівський р-н, с. Володимирівка.