Видання «Спеціальні бібліотеки як Центри управління знаннями»

Семертзакі, Єва. Спеціальні бібліотеки як Центри управління знаннями

У виданні висвітлено:

  • основні характеристики, які підтверджують важливість спеціальної бібліотеки для організації;
  • важливість управління знаннями в організаційному середовищі;
  • способи переконання керівництва організації в необхідності спеціальної бібліотеки як центру управління знаннями;
  • вимоги до бібліотекарів спеціальних бібліотек, які б сприяли впровадженню практики управління знаннями;
  • переваги організації, яка реалізує проект управління знаннями.

Книга присвячена ролі спеціальних бібліотек як центрів управління знаннями в організаціях. Охарактеризовано роботу спеціальних бібліотек як ядра накопичення знань та інформації, яку використовує організація. Шляхом отримання та обміну знаннями, персонал підвищує інтелектуальний рівень організації. Зазвичай, бібліотеки є інформаційними осередками, де збирається та класифікується інформація. Вони є необхідними для максимального використання знань працівників. У виданні подані переконливі докази керівництву організації стосовно необхідності створення та підтримки спеціальної бібліотеки як центру накопичення знань.

Цільова аудиторія: працівники спеціальних бібліотек, працівники, залучені в проекти управління знаннями в організаціях, викладачі бібліотечних дисциплін.

Special Libraries as Knowledge Management Centres

Eva Semertzaki, Bank of Greece

ISBN 1 84334 613 3

ISBN-13: 978 1 84334 613 5

Червень 2011

336 сторінок, 234*156 мм, палітурка

Вартість 95 доларів США або 65 євро

 

Замовити видання можна на сайті

http://www.woodheadpublishing.com/en/book.aspx?bookID=2094&ChandosTitle=1

Про автора.   Єва Семертзакі працює заступником Голови Бібліотечного відділу в Банку Греції, отримала ступінь магістра за напрямом бібліотекознавство та інформаційна діяльність в Simmons College, Бостон, США. Автор є редактором Synergasia і членом редакційної  консультативної ради The Electronic Library. Єва Семертзакі публікує статті грецькою і англійською мовою в бібліотечних журналах, читає лекції на бібліотечних конференціях та семінарах. Вона переклала грецькою мовою бібліотечні стандарти та керівництва ІФЛА і Американської бібліотечної асоціації, ряд бібліотечних програм Європейського Союзу. Є членом ІФЛА,  Американської бібліотечної асоціації, Грецької бібліотечної асоціації та Асоціації Вчених Фулбрайта.