Конкурс від EIFL-PLIP для публічних бібліотек

EIFL-PLIP (Electronic Information for Libraries - Public Library Innovation Programme)  оголосила другий раунд конкурсу для публічних бібліотек із країн з економікою, що розвивається, в тому числі й України.

Вся інформація подається англійською мовою  http://www.eifl.net/faq/what-kind-institutions-may-apply та http://www.eifl.net/faq/which-countries-are-eligible-apply .

Другий раунд конкурсу буде зосереджено на результатах проектів першого туру. Інформацію дивіться тут.

Публічним бібліотекам пропонується локалізувати, адаптувати і розвивати деякі ідеї та підходи, які були підтримані в першому турі. Приклади проектів першого туру можна переглянути тут.

Кандидати повинні ознайомитися з прикладами робіт, щоб  визначити ідеї та підходи, які можуть бути адаптовані і використані в їх власному середовищі. Роботи можуть стосуватися  нових видів діяльності/послуг бібліотеки або покращення/поширення вже існуючих в таких сферах:

  • Підтримка дітей та молоді груп ризику;
  • Підтримка сільського господарства і фермерів;
  • Надання інформації про стан здоров'я;
  • Покращення перспективи працевлаштування населення.

Кінцева дата подання робіт – 30 червня 2011 року. В кінці жовтня будуть надані 20 невеликих грантів до 15000 доларів, які потрібно буде відпрацювати протягом наступних 12 місяців.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Бреди (Breda) plip@eifl.net

Про EIFL-PLIP можна прочитати тут.