Долучайтеся до дослідження електронних ресурсів в бібліотеках України та видавництвах е-журналів

Проект ELibUkr спільно з Міжнародним Консорціумом «Електронна інформація для бібліотек» (EIFL), Українським Консорціумом «Інформатіо» та Українською бібліотечною асоціацією проводять дослідження створення та використання електронних ресурсів в університетах, дослідницьких інститутах та академічних бібліотеках України.

Результати дослідження стануть у нагоді при узагальненні загальної картини роботи з е-ресурсами в  бібліотеках України, місця та ролі таких ресурсів  для дослідницької та академічної діяльності університетів,  при плануванні наших спільних стратегій щодо роботи з е-ресурсами:  виборі необхідних, організації тестових доступів та передплат, просування ініціативи Відкритого Доступу до знань через створення відкритих е-журналів та відкритих е-архівів (інституційних та тематичних репозитаріїв, проведення необхідних тренінгів та інших акцій щодо роботи з е-ресурсами та управління е-колекціями у  бібліотеках.

Анкети дослідження - на сайті проекту тут, а також на сайті УБА -  тут.

Кінцевий термін заповнення - 31 березня 2011 р.

Дослідження розраховане, насамперед, на університетські бібліотеки та видавництва. Але анкетування вільне також для будь-яких типів бібліотек України, які хочуть висловити свою думку щодо е-ресурсів.

Ярошенко Тетяна

http://kmalibrary.blogspot.com/