Видання для бібліотек від Благодійного фонду “Меморіальний центр Голокосту “Бабин Яр”, липень 2020 р.

Благодійна організація “Благодійний фонд “Меморіальний центр Голокосту “Бабин Яр”, офіційний партнер ВГО Українська бібліотечна асоціація, розпочинає систематичне розповсюдження книжок серед членів Асоціації, які працюють у бібліотеках. Мета: забезпечення читачів новими та актуальними виданнями задля підвищення обізнаності про Голокост в Україні та світі, і Трагедію Бабиного Яру зокрема. 

У перший етап розсилки включено книжки, видання яких було здійснено за підтримки Меморіального центру та які ми вважаємо важливими та цікавими для дітей та дорослих, аматорів та дослідників. Перелік видань: 

  1. Zabarko Boris. Life in the shadow of death. Recent memories about the Holocaust in Ukraine. Testimonies and Documents / Vol. 2 - Publishing house of Melitopol city printing house, 2019. - 532 pages.

  2. Джонс Адам. Геноцид. Вступ до глобальної історії. - Київ: Дух і Літера, 2020. - 696 с.

  3. Каталог пам'ятників жертвам Геноциду в Україні / упоряд. Січова Оксана. - Київ: Меморіальний центр Голокосту “Бабин Яр”, 2019. 

  4. Снайдер Тімоті. Чорна земля. Голокост як історія і застереження. - Київ : Медуза, 2017. - 400 с.

  5. Фолман Арі, Полонський Давид. Щоденник Анни Франк. Графічна адаптація. - Київ: Видавництво, 2020. - 152 с.

  6. Чорна книга: про злочинне повсюдне знищення євреїв німецько-фашистськими загарбниками в тимчасово окупованих районах Радянського Союзу та таборах знищення в Польщі під час війни 1941–1945 років / упоряд. Ілля Еренбург, Василь Гроссман. - Київ: Дух і Літера, 2020. - 520 с. 

  7. Шпігельман Арт. Маус. Сповідь уцілілого. - Київ: Видавництво, 2020. - 296 с.  

byhmc lib ula covers

Щоб отримати книжки, необхідно заповнити форму із запитом.

Дійсні члени ВГО Українська бібліотечна асоціація та представники офіційних партнерів отримують видання на безоплатній основі. Доставка буде здійснюватися Укрпоштою за кошт отримувача (орієнтовна вартість доставки складатиме 70-80 грн.).

Якщо у вас виникли запитання, будь-ласка, звертайтесь до Ярослави Ковальчук, координаторки з розповсюдження видавничого проєкту БО “БФ “Меморіальний центр Голокосту “Бабин Яр” електронною поштою y.kovalchuk@babynyar.org