Видання «Кліо» для бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація передала 55-ти дійсним членам Асоціації та офіційним партнерам-бібліотекам видання від видавництва «Кліо» для поповнення бібліотечних фондів. Загалом на безоплатній основі передано 830 видань для бібліотек Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей.


Українська бібліотечна асоціація дякує директору видавництва «Кліо» Вірі Соловйовій за підтримку бібліотек України сучасними та якісними виданнями. Також дякуємо відділу комплектування Бібліотеки КПІ та Виконавчому офісу УБА за організацію передачі видань членам та партнерам УБА.


ВГО Українська бібліотечна асоціація продовжує акцію для членів УБА та офіційних партнерів Асоціації з поповнення фондів бібліотек виданнями «Кліо». Відправка видань запланована на кінець серпня – початок вересня 2019 року.


Наявні видання:
1. Українська ідентичність і мовне питання в Російській імперії: спроба державного регулювання. Упорядник Г.Боряк (обмежена кількість).
2. Самі про себе. Автобіографії українських митців 1920-х років. Упорядник Раїса Мовчан.
3. Сверстюк Євген. На полі чести. Книга І. Невже то я? Упорядник Олексій Сінченко.
4. Сверстюк Євген. На полі чести. Книга ІІ. Наш сучасник Євген Сверстюк. Упорядник В.Овсієнко.
5. Сверстюк Євген. Шевченко понад часом.
6. Панченко В. Кільця на древі.
7. Велика війна 1914-1918 рр. і Україна. Упорядник Олександр Реєнт.
8. Трач Надія. Разом сила! Риторика українського спротиву.
9. Ільницький Микола. Знаки доби і грані таланту.
10. Ченновет Еріка, Стефані Марія Дж. Чому ненасильницький спротив ефективний. Стратегічна логіка громадянського конфлікту.
11. Нора П'єр. Теперішнє, нація, пам'ять.
12. Дзюба Іван. На трьох континентах. У 3-х книгах. Книга 1.

До бібліотек може бути передано по 1 примірнику кожної назви. Для того, щоб обрати видання, які Вас цікавлять, та отримати їх, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму. Пропозиція дійсна до 31 серпня 2019 року.


Із запитаннями звертайтесь до Виконавчого офісу ВГО Українська бібліотечна асоціація: info@ula.org.ua, +38 044 383-14-32.