Міжнародний освітній проект з математики "Матіфік" для дітей 1-6 класів

Українська бібліотечна асоціація рада повідомити, що у жовтні 2018 року Міністерство освіти і науки України підписало меморандум про співпрацю та впровадження пілотного проекту з австралійською освітньою платформою «Матіфік» щодо безкоштовного використання системи Матіфік для всіх учнів 1-6 класів України протягом 2018-2019 навчального року.   

 

MatificMON

Матіфік – це міжнародний освітній проект з математики, що працює по всьому світу, перекладений близько сорока мовами та відзначений світовими нагородами. Матіфік надає сучасний освітній електронний контент для вивчення математики в 1-6 класах в ігровій формі за посиланням https://www.matific.com/ua/uk/home/

Українська бібліотечна асоціація сприяє у поширенні інформації щодо можливості використання платформи «Матіфік» у шкільних та дитячих бібліотеках України, у зв'язку із обмеженим доступом до Інтернету у деяких місцевостях України та недостатньою кількістю наявних комп'ютерів у школах України.

Учні та вчителі 1-6 класів України, які ще не отримали доступу до платформи «Матіфік», можуть надіслати лист-запит на пошту iryna@matific.com.

MTFK