Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

День Святого Миколая кожна дитина переживає у тремтливому чеканні подарунка, який вночі покладуть їй стиха під подушку мама й тато. Та для деяких дітей їхня родина – це ми з вами. І ми маємо подбати, щоб під подушкою кожнісінької дитини з’явився цікавий і корисний подарунок, який навчить її за нас.

17 грудня 2010 року під час доброчинного концерту українських етно-рок гуртів («ТаРута», «Пропала грамота», «Тінь Сонця», ведучий концерту – Сашко Лірник), що відбудеться за підтримки Братства козацького бойового звичаю «Спас» у Києво-Могилянській Академії (КМЦ, вул. Іллінська, 9) проводиться збір книжок для дітей Бориспільського дитячого будинку «Берегиня».

У дитячому будинку «Берегиня», що знаходиться в м. Бориспіль, живуть вихованці віком від 3 до 16 років. Це діти-сироти та діти з багатодітних сімей.

Для дітей діють гуртки з шиття, кухарства, етикету, образотворчого мистецтва та інші. Дітям, що не мають змоги звернутися за надійною порадою до батьків, потрібен вірний помічник, тому нехай це буде книжка.

• Як я можу долучитися? Дарувати щастя легко – зроби перший крок в акції «КНИЖКА ПІД ПОДУШКУ»: подаруй цікаву книгу українською мовою дітям Бориспільського дитячого будинку «Берегиня»!

• Для цього:

1. Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для віку від 3 до 16 років, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.

2. Під час відвідин доброчинного концерту* принеси з собою книгу або передай її заздалегідь іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовленням в інтернет-книгарні).

3. З будь-яких питань (вибору літератури, завчасної передачі книг тощо) – звертайся до організаторів! Тобі будуть раді!

Контакти Оргкомітету: Вікторія Афанасьєва, координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com

* Подробиці про концерт тут: www.taruta.com.ua

Адреса дитбудинку: м. Бориспіль, вул. Мануїльського, 21, дитячий будинок «Берегиня».

Можлива тематика книг: навчальні (для дошкільного та шкільного віку), художні, довідкові, аудіокниги, для дозвілля (див. перелік гуртків) та інші.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNews Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum