Прохання про допомогу від Волинського обласного відділення УБА

До усіх небайдужих людей, усієї бібліотечної громади звертається з листом директор Локачинської центральної районної бібліотеки Волинської області –  Людмила Мариняк: «Світлана Іванівна Михалюк вже дванадцять років працює завідуючою бібліотекою-філією села Привітне Локачинської ЦБС Волинської області. Місцеві жителі поважають її не лише за професіоналізм, а й за людяність, щирість душі і добре серце. Пані Світлана легко знаходить спільну мову і з школярами, і з студентами, і з пенсіонерами, кожному щось підкаже, порадить, допоможе зорієнтуватись у широкому арсеналі книг та періодики, який представлений на полицях книгозбірні.  ЇЇ щире, добре серце завжди відкрите для всіх. Така вже в неї вдача – спішити допомогти іншим, а свій біль і свої негаразди таїти в собі. А їх у Світлани є достатньо. Адже кожен день потрібно доглядати за мамою – інвалідом І групи, яка вже 20 років прикута до ліжка. Це забирає багато сил і терпіння, при тому, що у Світлани немає ні сестри, ні брата та й тато давно помер.

В селі мало хто знає, що допомога тепер потрібна і самій Світлані Іванівні. Вада суглоба правої ноги призвела до того, що одна її кінцівка на чотири сантиметри коротша іншої. Ще при народженні лікарі діагностували коксартроз ІІ-ІІІ ступеня. До слова, повністю вилікувати цю недугу неможливо, тож протягом усього життя Світлані доводилося періодично підліковуватись в стаціонарі, а ще – боротися з власними комплексами, пов’язаними з кульгавістю.

Останнім часом стан здоров’я жінки, на жаль, суттєво погіршився – недуга прогресує. Через сильні болі в нозі Світлані Іванівні стало важко навіть добиратися до роботи, вже не говорячи за якісь фізичні навантаження. Раніше обласні медики, до яких жінка зверталась за консультаціями, радили якомога довше обходитись без хірургічного втручання, а нині одноголосно констатують, що потрібна негайна заміна хворого суглоба на штучний протез. «Якщо операції не зробити вчасно, можете залишитись інвалідом, назавжди прикутим до візка…»  –  неодноразово чула жінка з вуст медиків.

Вартість інпланта, без витрат на операцію і реабілітацію, становить 70 тисяч гривень. Зрозуміло, що такої суми в сільської родини немає. Тож,  колектив Локачинської ЦРБ, Волинське обласне відділення УБА звертається з проханням до бібліотечної спільноти України допомогти коштами. Нехай Ваш невеликий внесок буде суттєвою підтримкою для цієї терпеливої і мужньої жінки. Бо як кажуть в народі: «З миру по нитці, а бідному сорочка».

Кошти надсилати на:

особовий рахунок  26258500617208

Локачинське відділення ТВБВ Ощадбанку

р/р 292419010121

МФО 303398

код ЄДРПОУ 09303328

для Михалюк Світлани Іванівни