Міжнародна ініціатива «Chainstory»

Таллінська Центральна Бібліотека (Естонія) шукає бібліотекарів з України, які б мали бажання взяти участь у новому проекті їхньої бібліотеки. Він називається «Chainstory» (Історія-ланцюг).

130606054346-vo-seattle-library-book-domino-chain-00000315-story-top

Таллінська Центральна Бібліотека (Естонія) шукає бібліотекарів з України, які б мали бажання взяти участь у новому проекті їхньої бібліотеки. Він називається «Chainstory» (Історія-ланцюг).Основна ідея проекту наступна:

Буде відзняте відео про бібліотекарів із різних країн світу, які розповідатимуть історію або казку. Відео буде починатися з того, що перший бібліотекар скаже два речення історії своєю рідною мовою. Потім він відішле це відео наступному бібліотекарю, який скаже наступні два речення. Всі по черзі будуть промовляти по два речення своєю рідною мовою і знімати на відео. Таким чином відеосюжет буде подорожувати світом аж поки історія не дійде свого кінця. Після того, як історія облетить 15-20 місць, коротенькі кліпи будуть відзняті і відіслані до Естонії. Там із них змонтують один фільм і додадуть англійські субтитри. Завершене відео викладуть на Youtube. Це відео зможуть використовувати бібліотекарі зі всього світу під час бібліотечних подій. Завершена версія фільму продемонструє, що бібліотекарі з усього світу виглядають, звучать по-різному, розмовляють різними мовами, але розказують одну історію.  Це покаже, що незважаючи на розбіжності, ми можемо робити чудові речі разом.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у цьому проекті, маєте чітку дикцію і говорите гарною українською, просимо звернутися за наступними контактами:

Kristel Palk

Kristel.Palk@tln.lib.ee

Таллінська Центральна Бібліотека

зав. відділу іноземної літератури

Увага! Листування з організаторами – англійською мовою.