Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА
Щиро вітаємо переможців конкурсу програми «Бібліоміст» для бібліотекарів публічних бібліотек «Програма професійних навчальних поїздок: вивчення досвіду провідних бібліотек України» і з приємністю оголошуємо результати нижче (в форматі ім’я, прізвище та область).
Фінальне рішення далося нелегко конкурсній комісії, оскільки було необхідно обрати обмежену кількість переможців із 159 надісланих заявок.
Дякуємо всім учасникам конкурсу і бажаємо успіхів!
Івано-Франківськ (квітень 2015р.):
1.      Тетяна Герасюта (Дніпропетровська)
2.      Надія Федькевич (Херсонська)
3.      Тетяна Трибушна (Херсонська)
4.      Лілія Віжічаніна (Херсонська)
5.      Світлана Мамай (Сумська)
6.      Лариса Погребнова (Сумська)
7.      Анна Бардашевська (Херсонська)
8.      Тетяна Нахова (Миколаївська)
9.      Валентина Іванова (Харківська)
10.  Ганна Бахман (Донецька)
11.  Катерина Безрукава (Дніпропетровська)
12.  Тетяна Остафійчук (Миколаївська)
13.  Ірина Білокур (Полтавська)
14.  Алла Шкроботько-Чорна (Миколаївська)
15.  Юлія Фатєєва (Сумська)
16.  Наталія Таратута (Кіровоградська)
17.  Ольга Ясько (Миколаївська)
18.  Ірина Тимошенко (Одеська)
19.  Тетяна Оврас (м. Київ)
20.  Віра Прохорова (Харківська)
Львів (травень/червень  2015р.):
1.      Світлана Сафронова (Донецька)
2.      Ілона Бондаревська (Миколаївська)
3.      Олеся Завалипіч (Дніпропетровська)
4.      Оксана Насонова (Дніпропетровська)
5.      Ірина Бірюкова (Одеська)
6.      Тетяна Дороніна (Дніпропетровська)
7.      Володимир Кудлач (Одеська)
8.      Марія Медведська (Харківська)
9.      Марина Шляхова (Полтавська)
10.  Олена Костриця (Чернігівська)
11.  Катерина Нікітіна (Вінницька)
12.  Наталія Калініна (Запоріжжя)
13.  Юлія Гайдук (Чернігівська)
14.  Лариса Бабічева (Дніпропетровська)
15.  Любов Колодненко (Сумська)
16.  Любов Кан (Кіровоградська)
17.  Валентина Івашова (Харківська)
18.  Людмила Тимофєєва (Харківська)
19.  Ганна Дворна (Запоріжжя)
20.  Тетяна Кириленко (Донецька)
Миколаїв (травень 2015р):
1.      Лариса Філіп (Закарпатська)
2.      Мар’яна Грігаш (Закарпатська)
3.      Євгенія Напуда (Закарпатська)
4.      Лариса Лугова (м. Львів)
5.      Ольга Дудок (м. Львів)
6.      Ірина Федорчук (Рівненська)
7.      Тетяна Майдак (Полтавська)
8.      Лариса Муращик (м. Львів)
9.      Ніна Бочарова (Волинська)
10.  Наталія Марковецька (Львівська)
11.  Людмила Лавор (Рівненська)
12.  Олександра Заворотня (Київська)
13.  Катерина Теплюк (Волинська)
14.  Оксана Кухарук (Волинська)
15.  Олена Проців (м. Тернопіль)
Ужгород (червень 2015р.):
1.      Тетяна Дорофєєва (Дніпропетровська)
2.      Галина Волочок (Чернігівська)
3.      Тетяна Сафронова (Полтавська)
4.      Людмила Мороз (Вінницька)
5.      Олена Морозова (Харківська)
6.      Маріанна Маковій (Кіровоградська)
7.      Лідія Давиденко (Дніпропетровська)
8.      Юлія Міщенко (Сумська)
9.      Володимир Медведєв (Вінницька)
10.  Тетяна Резнік (Донецька)
11.  Вікторія Соколенко (Черкаська)
12.  Тетяна Плющ (Сумська)
13.  Олена Тарасенко (Полтавська)
14.  Любов Приємська (Черкаська)
15.  Наталія Демченко (Полтавська)
16.  Лариса Тищенко (Черкаська)
17.  Людмила Кубатко (Сумська)
18.  Тетяна Борисенко (Дніпропетровська)
19.  Ірина Чернова (Миколаївська)
20.  Валентина Зеленіна (Кіровоградська)
Подальші кроки та деталі стосовно навчально-професійних поїздок будуть повідомлятися кожній групі окремо в робочому порядку.
Вітаємо переможців і бажаємо чудової весни і незабутніх вражень!

instruction

fakeNews Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum