Професійні навчальні поїздки: вивчення досвіду провідних бібліотек України

Шановні колеги! Маєте бажання підвищити власну професійну майстерність, поділитися досвідом з колегами та попрацювати з бібліотечними професіоналами з інших областей? У Вас є чудова можливість це зробити навесні або влітку 2015р.!

Шановні колеги! Маєте бажання підвищити власну професійну майстерність, поділитися досвідом з колегами та попрацювати з бібліотечними професіоналами з інших областей? У Вас є чудова можливість це зробити навесні або влітку 2015р.!

213 c79015a227b446e15f181d145a9ed4a7 m

«Бібліоміст» оголошує конкурс для бібліотекарів публічних бібліотек України на участь у професійних навчальних поїздках з метою вивчення досвіду наступних провідних бібліотек України:

Івано-Франківська ОУНБ (поїздка орієнтовно запланована на квітень 2015р.)

Миколаївська ОУНБ (травень)

Львівська «Медіатека» (травень або червень)

Закарпатська ОУНБ, м. Ужгород (2-га половина або кінець червня).

Якщо Ви працюєте у публічній бібліотеці в Україні, просимо подавати заявку на участь у конкурсі.  Для цього потрібно зробити наступні кроки:

1)     Визначити, бібліотечний досвід яких саме 2-х областей Ви зацікавлені вивчати. Наприклад, якщо Ви працюєте у бібліотеці на сході або півдні країни, радимо поїхати на захід; якщо Ви працюєте в західних областях, сподіваємося, що Вас зацікавить ділова навчальна поїздка на південь;

2)     Заповнити аплікаційну форму;

Завантажити заявку

3)     Заповнену аплікаційну форму разом з необхідними додатками надіслати Ярославі Титаренко (ytytarenko@irex.org) до 13 березня 2015р. включно.

За результатами конкурсу будуть відібрані переможці, які візьмуть участь у навчальних ділових поїздках по містах та областях, зазначених вище (кожен переможець конкурсу матиме можливість поїхати до одної з 4-х вищезазначених областей). Вони матимуть змогу обмінятися досвідом з колегами з інших областей.   Професійна навчальна поїздка триватиме до 5 робочих днів. Зверніть увагу, що необхідно обрати два варіанти з чотирьох опцій, наведених вище, які Вас найбільше цікавлять. Ми врахуємо Ваш вибір при формуванні груп для навчально-професійних поїздок.

Програма «Бібліоміст» покриватиме витрати на проїзд, проживання і харчування під час участі переможців конкурсу у професійних навчальних поїздках. До переможців конкурсу буде прохання самостійно придбати квитки, вартість яких буде відшкодовано під час навчальної поїздки.

Неповні та невчасно подані заявки розглядатися не будуть. Дякуємо за розуміння!

Якщо виникатимуть питання стосовно аплікаційної форми або умов конкурсу, будь ласка, звертайтеся до Ярослави Титаренко: 067 402 9952 або ytytarenko@irex.org.

Бажаємо успіхів та чекаємо на Ваші заявки!