Письменницький марафон NANOWRIMO

2 листопада 2014 р. о 15:00у Державній бібліотеці України для юнацтвавідбудеться літературна вечірка з нагоди початку листопадового письменницького марафону NANOWRIMO.

2 листопада 2014 р. о 15:00у Державній бібліотеці України для юнацтвавідбудеться літературна вечірка з нагоди початку листопадового письменницького марафону NANOWRIMO.

“Напиши роман за місяць!” –закликають організатори письменницького марафону NaNoWriMoта запевняють, що це під силу кожному!

index

Державна бібліотека України для юнацтва першою з українських бібліотек підхоплює цю міжнародну ініціативу та єднає сміливців, які наважилися поставити перед собою амбіційну мету — за 30 днів листопада створити чернетку роману, повісті або збірки оповідань обcягом в 50 000 слів, що становить близько 160-200 сторінок.

Упродовж листопада на учасників NaNoWriMo чекають письменницькі посиденьки (щонедільні зустрічі у колі колег по цеху), підтримка та поради від усесвітньо відомих письменників, спілкування з цікавими гостями, численні заходи з пошуку та дослідження нових шляхів натхнення. А взимку, після закінчення марафону, NaNo-романісти зможуть відвідати майстер-класи та лекції з літературної майстерності, редагування та видавничої справи.

Урочисте відкриття марафону - 2 листопада (неділя) о 15:00.

На гостей чекають:

* Перші київські письменницькі NaNo-посиденьки

* Мотивуючі подарунки для всіх

* Лотерея для учасників марафону

* Корисні NaNo-календарі

* Презентація порталу Читання reading.4uth.gov.ua

* Книжкова виставка: видання та ресурси на допомогу письменникам

* Сеанс натхнення від цьогорічних партнерів

* Частування

National Novel Writing Month (NaNoWriMo, Національний місячник написання роману) — міжнародний листопадовий письменницький марафон, ініціатива з популяризації літературної творчості та сприяння письменницькій майстерності, започаткована в 1999 році у США. Минулого року вона об’єднала понад 400 000 учасників з 6 континентів, в тому числі більш ніж 100 учасників на теренах України. Понад 250 романів, написаних під час письменницького марафону з 2006 року, вже вийшли друком.

Програма Come Write In пропонує бібліотекам, книжковим магазинам та культурним центрам стати рушієм творчих процесів. Більш ніж 650 установ з усього світу долучилися до цієї ініціативи. Програма Come Write In допомагає зміцнити імідж бібліотеки як креативного простору, сповненого любові до літератури, відкритого для громади й творчих особистостей. У 2014 році ДБУ для юнацтва стала першою з українських бібліотек, що приєдналися до листопадового письменницького марафону NaNoWriMo та програми Come Write In.

Акредитація за телефоном: 093-762-763-2 (Світлана Семенова, координатор проекту)

Слідкуйте за новинами NaNoWriMo в ДБУ для юнацтва: www.vk.com/public70349947

ОРГАНІЗАТОРИМІЖНАРОДНОГОПРОЕКТУ NANOWRIMO:

National Novel Writing Month

http://nanowrimo.org

ОРГАНІЗАТОРИ ВЕЧІРКИ ТА ПРОГРАМИ ЗАХОДІВ:

Державна бібліотека України для юнацтва

Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 122

http://4uth.gov.ua/

www.vk.com/public70349947

Проект вільної та дружньої (само)освіти frEducation

ПАРТНЕРИ ПИСЬМЕННИЦЬКОГО МАРАФОНУ NANOWRIMO В ДБУ ДЛЯ ЮНАЦТВА:

Інформаційні партнери:

Українська бібліотечна асоціація

http://ula.org.ua/

Наукова бібліотека НаУКМА

http://www.library.ukma.edu.ua/

Американська бібліотека імені Віктора Китастого НаУКМА

http://al.ukma.edu.ua/

Науково-технічна бiблiотека ім. Г.І. Денисенка НТУУ “КПІ”

http://www.library.kpi.ua/

Інформаційні центри “Вікно в Америку”

http://www.woa-ua.org/

Партнери:

Проект “Баловство”

https://balovstvo.me/