Конкурс-виставка дитячо-юнацьких малюнків "Краса та розум України"

З вересня 2013 року діти та молодь з усіх областей України позмагаються поміж собою в художній майстерності й активності за цінні призи, пам'ятні відзнаки, безкоштовну путівку до Міжнародного Дитячого Центру "Артек" та ремонт для школи.

 

Ці "змагання" пензлів й олівців - національний конкурс-виставка дитячо-юнацьких малюнків "Краса та розум України", який відбуватиметься протягом 2013/2014 навчального року на території всієї країни в рамках щорічного  некомерційного культурно-мистецького проекту - Художня Премія серед учнів і шкіл "Золотий Пензлик".

Учні та вихованці віком від 6 до 17 років всіх середніх освітніх закладів поборються за звання кращих юних художників та художниць за номінаціями:

- "Краса та велич України" (архітектура, природа),

- "Україна - європейська країна",

- "Я - майбутній банкір",

- "Я і наука".

12 переможців (по 3 призових місця за 4 номінаціями), яких обере Експертна Рада з числа провідних художників, арт-психологів та дизайнерів, отримають цінні призи, відзнаки та грошові премії від 200 до 400грн кожен та кожна, а най-найкращі юні художник чи художниця року  додатково отримає безкоштовну путівку до МДЦ "Артек".

Позмагаються за подарунки поміж собою й навчальні заклади - "найактивніша міська школа", "найактивніша сільська школа" та "найактивніший притулок/інтернат" 2013/2014н.р. також отримають цінні призи та відзнаки, а їхні директори - особисто по сучасному планшетному комп'ютеру. Окрім того,  "найактивніша сільська школа" додатково отримає набір фарб та колорантів "Caparol" для ремонту та/чи оздоблення свого кабінету малювання.

Участь в проекті для учнів та навчальних закладів - безкоштовна, а кількість робіт від кожного учасника - необмежена.

Нагородження переможців відбудеться 17 травня 2014р. у вигляді святкового концерту за участі зіркових вокалістів у центрі Запоріжжя.

Організатор проекту - Запорізька Обласна Молодіжна Організація "Наше щасливе життя", за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, за інформаційної та організаційної підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АР Крим та обласних Управлінь й Департаментів освіти, за інформаційної підтримки Української бібліотечної асоціації.

Офіційний сайт конкурсу - www.penzlyk.org.ua

У 2011/2012 н.р. Золотий Пензлик проходив у Запорізькій області (3657 малюнків від 2987 учнів зі 179 навчальних закладів).

У 2012/2013 н.р. – конкурс проводився на території Запорізької та Херсонської областей (8213 малюнків від 5342 учнів з 529 навчальних закладів) - школи-переможниці отримали по комп'ютеру.