Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Президія УБА оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року 2013».

Президія УБА оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року».

Термін подання документів – до 31 серпня 2013 р.

Умови конкурсу викладені у Положенні.

Переможці конкурсу 2008-2009 рр. були нагороджені творчими відрядженнями до бібліотек Польщі. Переможець конкурсу 2010 р. стала учасником міжнародної професійної науково-освітньої програми в бібліотеках Австрії. Переможець 2011 р. взяла участь у Міжнародній бібліотечній конференції «Крим-2012» (м.Судак) за підтримки УБА.

Переможця 2012 року Дніпродзержинську центральну міську бібліотеку ім. Т.Г. Шевченко (директор Герасюта Т.І.) за поданням Президії УБА нагороджено професійною поїздкою до бібліотек Німеччини. Поїздка організована бібліотекою Гете-Інституту в Україні та Гете-Інститутом Москви і відбудеться в липні 2013 року.

Увага! Шановні колеги! При підготовці документів на конкурспросимо поряд з назвою бібліотеки-номінанта вказати статистичні дані про бібліотеку: бюджет за попередній рік (державне та недержавне фінансування), фонди, кількість співробітників, у тому числі бібліотечних для порівняння стартових можливостей бібліотек.

Адмініструє конкурс член Президії УБА, директор Центральної бібліотеки ім.М.Л.Кропивницького м.Миколаїв Тверда Т.В.

Конкурсні заявки просимо надсилати за адресою: Центральна міська бібліотека ім.М.Л.Кропивницького, вул. Потьомкінська,143-а, м.Миколаїв, 54003 з поміткою «Конкурс «Бібліотека року 2013»

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum