Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Президія УБА оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року 2014».

Президія УБА оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року».

Конкурс проводиться спільно з Міністерством культури України.

Термін подання документів – до 31 серпня 2014 р.

Умови конкурсу викладені у Положенні.

Увага! При підготовці документів на конкурс просимо поряд з назвою бібліотеки-номінанта вказати статистичні дані про бібліотеку: бюджет за попередній рік (державне та недержавне фінансування), фонди, кількість співробітників (у тому числі бібліотечних) для порівняння стартових можливостей бібліотек.

Переможці конкурсу 2008-2009 рр. були нагороджені творчими відрядженнями до бібліотек Польщі. Переможець конкурсу 2010 р.  стала учасником міжнародної професійної науково-освітньої програми у бібліотеках Австрії. Переможець 2011 р. взяла участь у Міжнародній бібліотечній конференції «Крим-2012» за підтримки УБА. Переможець 2012 р. взяла участь у професійній поїздці бібліотекарів до Німеччини за підтримки Гете-Інституту в  Україні.

Переможцю 2013 р. – Дніпропетровській ОУНБ ім.Первоучителів слов`янських Кирила і Мефодія запропоновано творче відрядження для участі у Міжнародній науково-практичній конференції з питань книги і читання, організованій Польською Спілкою Бібліотек (Польща, червень 2014 р.).

Адмініструє конкурс «Бібліотека року 2014» член Президії УБА, директор Центральної бібліотеки ім.М.Л.Кропивницького м.Миколаїв Тверда Т.В.

Конкурсні заявки просимо надсилати за адресою: Центральна міська бібліотека ім.М.Л.Кропивницького, вул. Потьомкінська,143-а, м.Миколаїв, 54003 з поміткою «Конкурс «Бібліотека року 2014».

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum