Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА
1
Сайт – «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua/
Профіль у Фейсбуці

https://www.facebook.com/diia.gov.ua/

Завантажити додаток - App Store https://apple.co/2uph1gb
Завантажити додаток - Google Play https://bit.ly/31FQmIx

 

Українська бібліотечна асоціація з січня 2020 року - партнер проєкту Міністерства цифрових трансформацій України «Дія. Цифрова освіта», що є складовою національного проєкту «Дія», за яким передбачається створення онлайн-сервісів державних послуг задля побудови «Держави у смартфоні».

Українська бібліотечна асоціація закликає бібліотеки долучатися до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта». Користувачі бібліотек з допомогою бібліотекарів зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Про те, як використовувати цю платформу, навчатися цифровій грамотності, переглядаючи освітні серіали та допомогти відвідувачам бібліотек пройти навчання – дізнавайтеся, переглянувши запис вебінарів за адресою

Пропонуємо бібліотекам, які стають амбасадорами проєкту «Дія. Цифрова освіта», співпрацювати з обласними державними адміністраціями, які отримали від Мінцифри офіційного листа, а також повідомляти про свою залученість, додаючи хештег ‪#‎cyfra_library до інформації у соціальних мережах.

Подати інформацію про бібліотеку як про партнерський офлайн-хаб проєкту можна за посиланням. 

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum