Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА
ppt l4y
час проведення: початок - листопад 2018
керівник проекту: Бояринова Оксана
сайт: https://lib4you.org.ua/
тел.: (044) 383-14-32

ВГО Українська бібліотечна асоціація запустила бібліотечний онлайн-сервіс "Бібліотека для тебе" - Путівник бібліотеками України, що наразі вміщує найбільшу базу бібліотек України - понад 16 000 бібліотек.

Сервіс доступний за посиланням - https://lib4you.org.ua/

Інформаційний плакат про сервіс для вільного завантаження та поширення тут.

IMG 20200121 110438 297

Якщо на вашому пристрої увімкнена функція визначення місця розташування, то перейшовши у вкладку “Знайти бібліотеку”, сервіс підтягне бібліотеки, що знаходяться у Вашому населеному пункті.

Для чого цей сервіс: онлайн-сервіс «Бібліотека для тебе - Library for you» (веб та мобільна версія) орієнтує щодо бібліотек у всіх населених пунктах України та надає інформацію про бібліотечні послуги. Це дозволить кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб.

Інформація про бібліотеки для сервісу взята із електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек (ЕСМАР). Якщо бібліотека не оновлювала контактну інформацію в цій системі протягом останніх двох років, то інформація про бібліотеку може бути не актуальною. Але після того як кожна бібліотека перевірить дані про свою бібліотеку, внесе зміни та додасть нову інформацію, сервіс стане всі більш повним та вміщуватиме найактуальнішу інформацію.

На сьогодні публікується базова версія сервісу, найближчим часом буде додано функціонал визначення найближчої бібліотеки щодо місцезнаходження користувача.

Ось, що сервіс дозволяє робити вже сьогодні:

Можливості для бібліотекарів:
• Знайти свою бібліотеку та перевірити достовірність інформації - якщо щось не вірно вказано, натисніть кнопку “Знайшли помилку - напишіть”
• Знайти свою бібліотеку та додати інформацію, якої не вистачає, а саме: опис послуг бібліотеки, години роботи, фотографії та іншу контактну інформацію - натисніть кнопку “Додати інформацію” на сторінці відповідної бібліотеки
• Додати свою бібліотеку, якщо Ви її не знайшли - натисніть кнопку “Я не бачу своєї бібліотеки”
• Подати новину про оновлену бібліотеку чи інноваційний сервіс - напишіть на електронну адресу lib4you.ua@gmail.com чи сторінку проекту у ФБ

Можливості для користувачів:
• обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті
• обрати тип та вид бібліотеки, наприклад “дитяча”, “університетська бібліотека” або “технічна”
• обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу
• обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп’ютерами
• обрати інклюзивну бібліотеку

Партнери проекту:

Велика вдячність партнерам та індивідуальним членам УБА, які підтримали створення цього сервісу.

Запрошуємо тестувати, користуватись та радити сервіс вашим користувачам!

 

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum