Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА
top-photo-300x180
час проведення: початок – травень  2015
керівник проекту: УБА, British Council Ukraine

Українська бібліотечна асоціація, а саме Молодіжна секція УБА, стала партнером Британської Ради в Україні у межах проекту «Активні громадяни».

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах, та надання їм знань і навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект спрямований на набуття молоддю знань і навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Основні компоненти проекту включають:

  • тренінгові семінари для молоді, які охоплюють вміння ефективної взаємодії для кращого розуміння місцевих громад і глобальної взаємозалежності, питання сталого розвитку для запровадження позитивних змін, навички планування і менеджменту проектів;
  • поширення учасниками отриманих знань у своїх громадах серед молоді;
  • проекти соціальної дії, які будуть розроблятися і запроваджуватися учасниками програми на основі набутих знань та їх поглядів на потреби розвитку своїх громад.

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття.

Від УБА фасилітаторами є члени Молодіжної секції УБА:

  • Гейзе Ірина (бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету);
  • Мельничук Ганна-Анастасія (бібліотека Івано-Франківського національного медичного університету);
  • Мірчук Сергій (Барська районна бібліотека для дітей);
  • Федоренко Оксана (Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського).

Результати проекту:

Загальна кількість учасників тренінгів, проведених фасилітаторами УБА – понад 200 осіб.

Кількість ініційованих проектів соціальної дії – 10.

22.09.2015 р. було проведено вебінар «Перспективи та можливості програми «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні» для членів Української бібліотечної асоціації. Участь у вебінарі взяло більше 30 осіб. Запис вебінару за цим посиланням.

22 липня була ІІ творча літня майстерня "Вчимося працювати по-новому" у приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського. У заході взяли участь 26 молодих бібліотекарів області. Для них було проведено ознайомчий тренінг за програмою «Активні громадяни».

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum