Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА
top-photo-300x180
час проведення: початок – травень  2015
керівник проекту: УБА, British Council Ukraine

Українська бібліотечна асоціація, а саме Молодіжна секція УБА, стала партнером Британської Ради в Україні у межах проекту «Активні громадяни».

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах, та надання їм знань і навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект спрямований на набуття молоддю знань і навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Основні компоненти проекту включають:

  • тренінгові семінари для молоді, які охоплюють вміння ефективної взаємодії для кращого розуміння місцевих громад і глобальної взаємозалежності, питання сталого розвитку для запровадження позитивних змін, навички планування і менеджменту проектів;
  • поширення учасниками отриманих знань у своїх громадах серед молоді;
  • проекти соціальної дії, які будуть розроблятися і запроваджуватися учасниками програми на основі набутих знань та їх поглядів на потреби розвитку своїх громад.

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття.

Від УБА фасилітаторами є члени Молодіжної секції УБА:

  • Гейзе Ірина (бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету);
  • Мельничук Ганна-Анастасія (бібліотека Івано-Франківського національного медичного університету);
  • Мірчук Сергій (Барська районна бібліотека для дітей);
  • Федоренко Оксана (Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського).

Результати проекту:

Загальна кількість учасників тренінгів, проведених фасилітаторами УБА – понад 200 осіб.

Кількість ініційованих проектів соціальної дії – 10.

22.09.2015 р. було проведено вебінар «Перспективи та можливості програми «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні» для членів Української бібліотечної асоціації. Участь у вебінарі взяло більше 30 осіб. Запис вебінару за цим посиланням.

22 липня була ІІ творча літня майстерня "Вчимося працювати по-новому" у приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського. У заході взяли участь 26 молодих бібліотекарів області. Для них було проведено ознайомчий тренінг за програмою «Активні громадяни».

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum