Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА
kiev
час проведення: 5 січня 2015 р. – 31 грудня 2015 р.
керівник проекту: УБА
сайт проекту: travel.ula.org.ua

Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» стала  переможцем конкурсу проектів Європейської культурної фундації та у 2015 році впроваджує проект, спрямований на розвиток туризму у м.Києві.

23-25 жовтня 2014 р. УБА представила концепцію проекту «Бібліотечний туризм у Києві» на міжнародному Таборі ідей у м. Марсель, Франція, до участі у якому була обрана з-поміж 800 претендентів

Із 50 заявок, поданих на 2-й тур конкурсу, було відібрано 25 переможців, в тому числі і Українську бібліотечну асоціацію.  Це - 25 непересічних ідей у галузі культури з усієї Європи у рамках грантової програми досліджень та розвитку.

ECF

Отже, у 2015 р. УБА виконуватиме проект, спрямований на розробку оригінальних авторських прогулянок Києвом. Робоча група з виконання проекту працюватиме на базі Державної бібліотеки України для юнацтва, створюючи контент як для пішохідних, так і віртуальних прогулянок.

Проектом передбачається створення оригінальних авторських прогулянок Києвом українською та англійською мовами як для мешканців України, так і для іноземних гостей столиці,  підготовка гідів та користування сучасною бібліотекою як «третім простором», де працює ініціативна група фахівців та впроваджує проект у життя із застосуванням наявних бібліотечних ресурсів.

Проект здійснюється за інформаційної та рекомендаційної підтримки управління туризму Київської міської державної адміністрації.

Передбачається, що виконання проекту в майбутньому не обмежиться Києвом, а охопить й інші населені пункти, де працюють небайдужі члени УБА, зацікавлені у подальшому розвитку бібліотечного туризму.

Прогулянки улюбленим містом: соціальний туристичний проект

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum